2.09.22

SPORDIKOOLI ASTUMINE, ERIALA VAHETUS JA SPORDIKOOLIST VÄLJAASTUMINE

Enne sisseastumise avalduse esitamist kontakteeruda treeneriga, et olla kindel ala ja treeningaegade sobivuses! S.o. kui laps on tutvunud trennidega, seejärel teha sisseastumise avaldus.

Spordikooli astumise avaldus: https://viljandisport.ope.ee/vastuvott 

(Avalduse esitamiseks kehtivat meiliaadressi. Avalduse saab kinnitada teise kooli Stuudiumi konto, ID-kaardi digiallkirjaga või spordikooli kohaletulemisega).

Arveldamine (õppetasu arved väljastatakse tagasiulatuvalt järgneva kuu alguses):

- esitades avalduse enne 15. kuupäeva, saadetakse arve täiskuu eest;

- esitades avalduse pärast 15. kuupäeva. saadetakse arve poole kuu eest.

NB! Kui lapsel pole võimalik treeningutes osaleda lihtsustatud garantiini tõttu või lähikontaktsena, tuleb lapsevanemal koheselt teavitada treenerit ning spordikooli õppekorraldajat e-posti aadressil spordikool@spordikool.viljandi.eeArveldamisel hilisemaid pretensioone ei arvestata. Muude haigestumiste ja vigastuste tõttu puudumisel alates 28 päevast on õigus saada õppetasu soodustust 50% lapsevanema avalduse alusel (määrus dokumentide all).

Spordikoolist lahkumise avaldus: https://viljandisport.ope.ee/avaldused 

Avalduse esitamiseks logi sisse Stuudiumi keskkonda ja ava link. Stuudiumi konto puudumisel saata info (lapse nimi, eriala, vanema nimi ja kinnitus, et arved tasutud) e-postilespordikool@spordikool.viljandi.ee

Eriala vahetamisel võtta ühendust treeneritega ning saata info (lapse nimi, eelmine ja uus spordiala) e-postile: spordikool@spordikool.viljandi.ee

 

*Spordikool võtab uusi õpilasi vastu õppeaasta jooksul 01.09.-31.05. Spordialade info ja treeningajad on kodulehel õppetöö ja osakondade lehtedel.

Täpsem info treeneritelt: https://spordikool.viljandi.ee/treenerid

 

Spordikooli õppetasu alates 1.septembrist 2022.a. on õppe-treeningrühmadel 30 eurot, ettevalmistusrühmadel 25 eurot ja algettevalmistuse rühmades 20 eurot kuus.