4.11.22

Treeningud toimuvad Viljandi Spordihoones. 

Abitreener Tauno Lipp tauno[at]viljandivk.ee

Kõrgharidusega vanemtreener Margit Keerutaja  keerutajamargit[at]gmail.com

Kõrgharidusega meistertreener Merle Keerutaja mkeerutaja[at]gmail.com

Kõrgharidusega treener Jarek Tigane jarektigane94[at]gmail.com

Võrkpall    E T K N R  
Margit Keerutaja-Must E1 14.00-15.00 uus saal vv 15.00-16.30 uus saal vv 15.00-16.00 uus saal vv 14.00-15.00 uus saal vv 15.00-16.30 uus saal kv  
  E2 17.30-19.00 uus saal vv   17.00-18.30 uus saal kv   18.00-19.30 üke  
  ÕT1 15.00-16.30 uus saal vv 16.30-18.15 uus saal vv 16.00-17.00 üke 15.00-16.45 uus saal vv 16.30-18.00 uus saal vv  
Merle Keerutaja ÕT1 16.15-18.00 uus saal vv 17.45-19.30 uus saal vv 15.00-16.30 uus saal vv 16.15-18.00 uus saal vv 16.00-18.00 uus saal vv  
  ÕT2 18.00-20.00 uus saal vv 19.30-21.00 uus saal vv 16.30-18.30 uus saal vv 18.00-20.00 uus saal vv 18.00-19.45 uus saal vv  
Tauno Lipp E1 17.00-18:30 Kesklinna K. võimla   17.00-18.15 Kesklinna K. võimla   14.00-15.30 Kesklinna K. võimla  
  ÕT1 18.15-20.00 Kesklinna K. võimla 15.00-17.00 Kesklinna K. võimla 18.15-19.00 Kesklinna K. võimla 18.00-19:30 Kesklinna K. võimla    
  ÕT2 20.00-21.30 Päri Spordihoone 17.00-19:00 Kesklinna K. võimla 19.00-20:30 Kesklinna K. võimla   17.00-19.00 Kesklinna K. võimla  
Jarek Tigane E1   15.30-17.00 Kesklinna K. võimla 17.00-18.30 Kesklinna K. võimla   15.30-17.00 Kesklinna K. võimla  
  ÕT1 18.00-20.00 Kesklinna K. võimla 17.00-19.00 Kesklinna K. võimla   18.00-20.00 Kesklinna K. võimla, üke 17.00-19.00 Kesklinna K. võimla  

 

E - ettevalmistusrühm            

ÕT - õppetreeningrühm

Toimetaja: MERET ANSON

Võrkpall

Treeningud toimuvad Viljandi Spordihoones. 

Abitreener Tauno Lipp tauno[at]viljandivk.ee

Kõrgharidusega vanemtreener Margit Keerutaja  keerutajamargit[at]gmail.com

Kõrgharidusega meistertreener Merle Keerutaja mkeerutaja[at]gmail.com

Kõrgharidusega treener Jarek Tigane jarektigane94[at]gmail.com

Võrkpall    E T K N R  
Margit Keerutaja-Must E1 14.00-15.00 uus saal vv 15.00-16.30 uus saal vv 15.00-16.00 uus saal vv 14.00-15.00 uus saal vv 15.00-16.30 uus saal kv  
  E2 17.30-19.00 uus saal vv   17.00-18.30 uus saal kv   18.00-19.30 üke  
  ÕT1 15.00-16.30 uus saal vv 16.30-18.15 uus saal vv 16.00-17.00 üke 15.00-16.45 uus saal vv 16.30-18.00 uus saal vv  
Merle Keerutaja ÕT1 16.15-18.00 uus saal vv 17.45-19.30 uus saal vv 15.00-16.30 uus saal vv 16.15-18.00 uus saal vv 16.00-18.00 uus saal vv  
  ÕT2 18.00-20.00 uus saal vv 19.30-21.00 uus saal vv 16.30-18.30 uus saal vv 18.00-20.00 uus saal vv 18.00-19.45 uus saal vv  
Tauno Lipp E1 17.00-18:30 Kesklinna K. võimla   17.00-18.15 Kesklinna K. võimla   14.00-15.30 Kesklinna K. võimla  
  ÕT1 18.15-20.00 Kesklinna K. võimla 15.00-17.00 Kesklinna K. võimla 18.15-19.00 Kesklinna K. võimla 18.00-19:30 Kesklinna K. võimla    
  ÕT2 20.00-21.30 Päri Spordihoone 17.00-19:00 Kesklinna K. võimla 19.00-20:30 Kesklinna K. võimla   17.00-19.00 Kesklinna K. võimla  
Jarek Tigane E1   15.30-17.00 Kesklinna K. võimla 17.00-18.30 Kesklinna K. võimla   15.30-17.00 Kesklinna K. võimla  
  ÕT1 18.00-20.00 Kesklinna K. võimla 17.00-19.00 Kesklinna K. võimla   18.00-20.00 Kesklinna K. võimla, üke 17.00-19.00 Kesklinna K. võimla  

 

E - ettevalmistusrühm            

ÕT - õppetreeningrühm