27.08.20

SPORDIKOOLI ASTUMINE, ERIALA VAHETUS JA SPORDIKOOLIST VÄLJAASTUMINE

 

 

 

Spordikooli astumise avaldus: https://viljandisport.ope.ee/vastuvott 

(Avalduse esitamiseks kehtivat meiliaadressi. Avalduse saab kinnitada teise kooli Stuudiumi konto, ID-kaardi digiallkirjaga või spordikooli kohaletulemisega).

Enne sisseastumise avalduse esitamist kontakteeruda treeneriga, et olla kindel ala ja treeningaegade sobivuses!

NB! Enne 10. kuupäeva esitatud avalduse korral lisatakse õpilane nimekirja kohe ja talle avatakse Stuudiumi konto. Pärast 10. kuupäeva tehtud avalduse korral järgmise kuu alguses. Kinnitus saadetakse lapsevanema meilile.

 

Spordikoolist lahkumise avaldus: https://viljandisport.ope.ee/avaldused 

(Avalduse esitamiseks logi sisse Stuudiumi keskkonda ja ava link).

Stuudiumi konto puudumisel saata info (lapse nimi, eriala, vanema nimi ja kinnitus, et arved tasutud) e-postilespordikool@spordikool.viljandi.ee.

NB! Väljaastumisavalduse esitamise korral võetakse õpilane välja nimekirjast järgneva kuu algusest!

Eriala vahetamisel võtta ühendust treeneritega ning saata info (lapse nimi, eelmine ja uus spordiala) e-postile: spordikool@spordikool.viljandi.ee.

 

*Spordikool võtab uusi õpilasi vastu terve õppeaasta jooksul 01.09-31.05. Spordialade info ja treeningajad on kodulehel õppetöö ja osakondade lehtedel.

Viljandi Spordikooli õppetasu alates 1.septembrist 2020.a. on 25 eurot kuus, lasteaias algettevalmistuse rühmades 20 eurot.

 

Täpsem info registreerimise kohta tööpäeviti 09.00-17.00 spordikooli kontoris Vaksali tn 4, tel 433 3533 või e-post spordikool@spordikool.viljandi.ee.