22.10.21

SPORDIKOOLI ASTUMINE, ERIALA VAHETUS JA SPORDIKOOLIST VÄLJAASTUMINE

 

 

 

Spordikooli astumise avaldus: https://viljandisport.ope.ee/vastuvott 

(Avalduse esitamiseks kehtivat meiliaadressi. Avalduse saab kinnitada teise kooli Stuudiumi konto, ID-kaardi digiallkirjaga või spordikooli kohaletulemisega).

Enne sisseastumise avalduse esitamist kontakteeruda treeneriga, et olla kindel ala ja treeningaegade sobivuses! S.o. kui laps on tutvunud trennidega, seejärel teha sisseastumise avaldus.

Arveldamine (õppetasu arved väljastatakse tagasiulatuvalt järgneva kuu alguses):

- esitades avalduse enne 15. kuupäeva, saadetakse arve täiskuu eest;

- esitades avalduse pärast 15. kuupäeva. saadetakse arve poole kuu eest.

NB! Kui lapsel pole võimalik treeningutes osaleda ning esineb pikaajaline trennist puudumine, tuleb lapsevanemal koheselt teavitada treenerit ning spordikooli õppekorraldajat e-posti aadressil spordikool@spordikool.viljandi.eeArveldamisel hilisemaid pretensioone ei arvestata. 

 

Spordikoolist lahkumise avaldus: https://viljandisport.ope.ee/avaldused 

Avalduse esitamiseks logi sisse Stuudiumi keskkonda ja ava link. Stuudiumi konto puudumisel saata info (lapse nimi, eriala, vanema nimi ja kinnitus, et arved tasutud) e-postilespordikool@spordikool.viljandi.ee

Eriala vahetamisel võtta ühendust treeneritega ning saata info (lapse nimi, eelmine ja uus spordiala) e-postile: spordikool@spordikool.viljandi.ee

 

*Spordikool võtab uusi õpilasi vastu terve õppeaasta jooksul 01.09.-31.05. Spordialade info ja treeningajad on kodulehel õppetöö ja osakondade lehtedel.

Viljandi Spordikooli õppetasu alates 1.septembrist 2020.a. on 25 eurot kuus, lasteaias algettevalmistuse rühmades 20 eurot.

 

Täpsem info registreerimise kohta tööpäeviti 09.00-17.00, tel 433 3533; +372 5866 7500 või e-post spordikool@spordikool.viljandi.ee.