30.11.22
TUNNIPLAAN 2022/2023  
Aerutamine   E T K N R L
Peeter Becker E2 16.45-17.45 JK ujula 16.45-18.00 JK võimla 17.00-18.00 JK ujula 15.00-16.15 JK jõusaal 16.45-18.15 JK võimla  
  ÕT1 15.00-16.45 JK jõusaal 15.00-16.45 JK jõusaal 15.00-16.00 JK jõusaal 16.00-17.00 JK ujula 16.15-16.45 JK jõusaal  16.45-18.00 JK võimla 15.00-16.45 JK jõusaal 11.00-12.30 aerubaas, terviserada
               
Iluvõimlemine/  rühmvõimlemine E T K N R  
Katrin Peterson E1    15.30-17.00 judo 2   16.30-18.00 võimla    
  ÕT1 16.00-18.00 maadlussaal   16.00-18.00 võimla   15.00-17.00 judo 1  
               
Kersti Peterson ÕT1 15.30-16.30 vana saal 15.00-17.00 uus saal kv 15.00-16.30 vana saal 15.00-16.30 uus saal kv 15.00-16.30 uus saal kv  
  AE 16.30-18.00 vana saal   16.30-18.00 vana saal      
  ÕT2 18.00-19.30 vana saal 17.00-19.00 uus saal kv 18.00-19.30 vana saal 16.30-18.00 uus saal kv 16.30-17.30 uus saal kv  
               
Annika Vahter AE 18.00-19.00 võimla   18.00-19.00 võimla      
  E1   14.00-15.00 vana saal 13.30-15.00 uus saal kv 13.30-15.00 vana saal 13.30-14.30 vana saal  
  E2   17.30-19.00 maadlussaal   18.00-19.00 vana saal    
  ÕT1 15.30-17.30 uus saal 15.30-17.30 maadlussaal 15.00-17.00 uus saal kv 16.00-18.00 vana saal    
    E T K N R  
Urve Tamm LA AE 14.45-15.30 Karlsson LA 16.15-17.00 Männimäe LA   16.15-17.00 Männimäe LA 16.00-16.45 Karlsson LA  
  AE 14.00-16.00 judo 2 13.30-15.00 vana saal 14.30-16.30 judo1 13.30-15.00 maadlussaal    
  E2     15.30-17.00 judo 1   13.30-15.00 judo 1  
               
Judo   E T K N R  

Kaire

Lindepuu

E 17.00-18.30 judo 2   17.00-18.30 judo 1      
Inessa Maksimov E1   17.00-18.30 judo 2 15.55-16.55 JK ujula 17.00-18.30 judo 2    
               
Viljar Kannel E1 15.00-16.30 judo 1 15.00-16.30 judo 1   15.00-16.30 judo 1    
  ÕT1 17.00-19.15 judo 1 17.00-19.15 judo 1 17.00-19.15 sh.üke 17.00-19.15 judo 1    
               
Kergejõustik   E T K N R  
Leho Estorn  ÕT1 15.00-17.30 staadion/viilhall 15.00-16.30 Viilhall/heiteväljak 15.00-17.30 staadion/viilhall   15.00-17.30 staadion/viilhall  
               
Ants Kuusik  E2 14.45-16.15 JK võimla 14.45-15.45 staadion/viilhall   14.00-15.00 staadion/viilhall 15.00-16.00 staadion/viilhall  
  ÕT2 16.15-17.45 JK võimla/jõusaal 15.45-18.00 staadion/viilhall   15.00-17.15 Viilhall  16.00-17.30 staadion/viilhall  
Liina Peel E1 15.00-16.00 staadion/viilhall 15.00-16.00 staadion/viilhall   15.00-16.00 staadion/viilhall 15.00-16.00 staadion/viilhall  
  ÕT2 16.00-17.30 staadion/viilhall 16.00-17.45 jalgpallihall   16.00-17.45 staadion/viilhall 16.00-17.30 jalgpallihall  
Priit Sihver E1 14.30-16.00 staadion/viilhall   14.30-16.00 staadion/viilhall   14.30-16.00 staadion/viilhall  
  ÕT1 16.00-18.00 staadion/viilhall 15.00-17.30 staadion/viilhall 16.00-18.00 staadion/viilhall 15.00-17.30 staadion/viilhall 16.00-17.30 staadion/viilhall  
               
    Välishooajal treeningud Viljandi Linnastaadionil          
Korvpall   E T K N R  
Rauno Tamm E1 14.30-15.30 uus saal pv 14.30-15.30 uus saal pv 14.00-15.30 uus saal pv 14.00-15.30 uus saal pv    
  ÕT1 15.30-17.00 uus saal pv 15.30-16.30 uus saal pv 15.30-17.00 uus saal pv 15.30-17.00 uus saal pv 15.30-17.00 uus saal pv  
  ÕT2 17.00-18.30 uus saal pv 16.30-18.00 uus saal pv   17.00-18.30 uus saal pv 17.00-18.30 uus saal pv  
Jaanus Akel üke 16.30-17.30 uus saal pv          
               
Käsipall   E T K N R  
Marko Koks  E1 14.30-15.30 vana saal 15.00-16.30 vana saal     14.30-16.00 vana saal  
  ÕT1 18.00-19.30 uus saal kv 16.30-18.00 vana saal 17.00-18.30 uus saal pv   16.00-17.30 vana saal  
  ÕT2 19.30-21.00 uus saal kv  18.00-19.30 vana saal 18.30-20.00 uus saal pv 18.00-20.00 maastik/jõusaal 19.30-21.00 uus saal  
Jaanus Akel üke

16.30-17.30 uus saal pv (korvpall)

18.00-19.00 uus saal kv (käsipall)

         
               
Laskmine   E T K N R  
Kairi Heinsoo E1 15.45-17.15 Sakala malev 15.45-16.30 Sakala malev 15.00-16.30 Sakala malev 15.00-15.45 Sakala malev 15.00-15.45 Sakala malev  
Sakala malev E2 15.00-15.45 Sakala malev 14.00-15.45 Sakala malev 16.30-17.15 Sakala malev 17.15-18.45 Sakala malev 15.45-16.30 Sakala malev  
Karula tee 1 ÕT2 17.15-18.45 Sakala malev 16.30-18.00 Sakala malev 17.15-18.45 Sakala malev 15.45-17.15 Sakala malev 16.30-18.00 Sakala malev  
Peetrimõisa küla              
               
Lauatennis   E T K N R  
Rivo Saaremäe ÕT2 15.30-17.45 vana saal   15.00-17.15  vana saal 16.00-17.30 Sh jõusaal 15.00-16.30 võimla  
               
Kert Villems E1 15.30-16.30 vana saal   15.00-16.00 vana saal 16.00-17.30 vana saal    
  E2 14.00-15.30 võimla 15.00-16.30 võimla 16.00-17.30 vana saal   15.00-16.00 võimla  
  ÕT1 16.30-18.00 vana saal 16.30-18.30 võimla 17.30-19.30 vana saal 17.30-19.00 vana saal 16.00-18.00 võimla  
               
Suusatamine   E T K N R L
               
Jaan Kallak ÕT1 15.30-17.00 suusabaas-maastik 14.00-17.00 suusabaas-maastik 14.00-16.00 suusabaas-maastik; 16.45-17.45 ujula 15.30-17.00 suusabaas-maastik 15.30-17.00 suusabaas-maastik  
               
               
Eve Tammemäe E1 15.00-16.30 suusabaas-maastik   15.00-16.30 suusabaas-maastik   14.30-16.00 suusabaas-maastik Pühapäev 11.45-13.15 maastik/kergliiklusteed
  ÕT2 16.30-17.30 ujula* 15.45-17.15 suusabaas-maastik 16.30-18.00 suusabaas-maastik 15.30-17.45 kergliiklusteed/ Holstre-Polli 16.00-17.30 suusabaas-maastik 9.30-11.45 maastik/H-Polli/Otepää 
    16.30-18.00 suusabaas-maastik(jaan-märts)          
    * okt-dets, apr-mai          
Sõudmine   E T K N R L
Ruth Vaar ÕT1

14.00-15.30 sõudebaas

17.00-18.30 sõudebaas 15.00-17.00 maastik 17.00-18.00 Sõudebaas    
  ÕT2 18.30-20.00 sõudebaas 14.30-16.00 sõudebaas 17.00-18.00 maastik 18.00-19.00 Sõudebaas 17.00-18.00 sõudebaas 10.00-11.30 Sõudebaas
  E1 17.00-18.30 JK võimla 16.00-17.00 sõudebaas   16.00-17.00 sõudebaas 15.45-16.45 JK ujula  
               
               
Robert Jürimaa ÕT1 14.00-16.30 Sõudebaas 15.00-17.15 Sõudebaas 14.00-16.30 Sõudebaas   16.30-17.30 ujula 11.00-11.45 Sõudebaas välitreening
  ÕT2 16.30-18.15 Sõudebaas 18.00-19.30 JK võimla 16.30-18.15 Sõudebaas 16.30-17.30 JK ujula 14.45-16.30 JK võimla 11.45-13.00 Sõudebaas välitreening
               
Vabamaadlus   E T K N R  
Rain Aleksandrov ÕT1 15.15-16.45 maadluskeskus 15.00-17.00 maadluskeskus 15.15-16.45 maadlussaal  15.00-17.00 Sh. maadlussaal+vana saal 15.15-17.00 maadluskeskus  
  ÕT2 16.45-19.00 maadluskeskus 17.00-18.45 maadluskeskus 16.45-18.00 ujula 17.00-19.00 maadluskeskus 17.00-19.00 maadluskeskus  
Ahto Raska E1

 

13,30-15.00 maadlussaal

 

13.30-15.00 Sh. maadlussaal 13.30-15.00 Sh. maadlussaal   13.30-15.00 Sh. maadlussaal  
  ÕT1 15.15-17.15 maadluskeskus 15.15-17.15 maadluskeskus

15.15-16.45 maadluskeskus 

17.00-18.00     ujula

15.00-17.00 Sh. maadlussaal+vana saal 15.15-17.15 maadluskeskus  
Vibu   E T K N R L
               
Tõnu Varik E1 16.00-17.30 Kaare kooli võimla 16.00-17.30 Kaare kooli võimla   16.00-17.30 Kaare kooli võimla    
  E2 17.30-19.00 Kaare kooli võimla 17.30-19.00 Kaare kooli võimla 16.00-17.30 Kaare kooli võimla 17.30-19.00 Kaare kooli võimla    
Aune Varik ÕT1 16.00-17.30 Kaare kooli võimla 16.00-17.30 Kaare kooli võimla 16.00-17.30 Spordihoone jõusaal 16.00-17.30 Kaare kooli võimla 16.45-17.45 JK ujula 11.00-12.30 Kaare kooli võimla
  ÕT2 17.30-19.00 Kaare kooli võimla 17.30-19.00 Kaare kooli võimla 19.00-21.00 Viilhall* 17.30-19.00 Kaare kooli võimla 18.00-19.30 Kaare kooli võimla 12.30-14.00 Kaare kooli võimla
        * nov-st      
Jaanus Akel üke       17.35-19.30 Kaare kooli võimla    
               
Võrkpall    E T K N R L
Margit Keerutaja-Must E1 14.00-15.00 uus saal vv 15.00-16.30 uus saal vv 15.00-16.00 uus saal vv 14.00-15.00 uus saal vv 15.00-16.30 uus saal kv  
  E2 17.30-19.00 uus saal vv   17.00-18.30 uus saal kv   18.00-19.30 üke  
  ÕT1 15.00-16.30 uus saal vv 16.30-18.15 uus saal vv 16.00-17.00 üke 15.00-16.45 uus saal vv 16.30-18.00 uus saal vv  
Merle Keerutaja ÕT1 16.15-18.00 uus saal vv 17.45-19.30 uus saal vv 15.00-16.30 uus saal vv 16.15-18.00 uus saal vv 16.00-18.00 uus saal vv  
  ÕT2 18.00-20.00 uus saal vv 19.30-21.00 uus saal vv 16.30-18.30 uus saal vv 18.00-20.00 uus saal vv 18.00-19.45 uus saal vv  
Tauno Lipp E1 17.00-18:30 Kesklinna K. võimla   17.00-18.15 Kesklinna K. võimla   14.00-15.30 Kesklinna K. võimla  
  ÕT1 18.15-20.00 Kesklinna K. võimla 15.00-17.00 Kesklinna K. võimla, üke 18.15-19.00 Kesklinna K. võimla 18.00-19.30 Kesklinna K. võimla   10.00-10.45 Kesklinna K võimla
  ÕT2 20.00-21.30 Päri Spordihoone 17.00-19:00 Kesklinna K. võimla 19.00-20:30 Kesklinna K. võimla   17.00-19.00 Kesklinna K. võimla  
Jarek Tigane E1   15.30-17.00 Kesklinna K. võimla 17.00-18.30 Kesklinna K. võimla   15.30-17.00 Kesklinna K. võimla  
  ÕT1 18.00-20.00 Kesklinna K. võimla 17.00-19.00 Kesklinna K. võimla   18.00-20.00 Kesklinna K. võimla, üke 17.00-19.00 Kesklinna K. võimla  
               
               
               
               
Lühendid:   Sh- spordihoone Judo 1 – judo suur saal JK- Jakobsoni Kool E- ettevalmistusrühmad    
    vv- vasak väljak Judo 2 – judo väike saal KK- Kesklinna Kool ÕT- õppe-treeningrühmad    
    kv- keskmine väljak          pv-parem väljak   PK- Paalalinna Kool ÜKE - üldkehaline ettevalmistus    
   

P-poisid T-tüdrukud

E-ettevalmistusrühm ÕT-õppe-treeningrühm

    LA AE - lasteaia algettevalmistusrühm    
               
    ALGETTEVALMISTUS          
    E T K N R  
Urve Tamm AE   13.30-15.00 vana saal   13.30-15.00 maadlussaal    
               
Urve Tamm LA AE 14.45-15.30  Karlsson 16.15-17.00 Männimäe LA   16.15-17.00 Männimäe LA 16.00-16.45 Karlsson  
Vahur Vahtra LA AE

14.45-15.30 Krõllipesa

  14.45-15.30 Krõllipesa      
    16.15-17.00 Männimäe LA   16.15-17.00 Männimäe LA      
Elisabeth Teider LA AE 11.20-12.05 Mesimumm     11.20-12.05 Mesimumm    
Lühendid: AE Algettevalmistusrühm 5-8.a. lastele spordihoones          
  LA AE Lasteaia algettevalmistusrühm          

 

AERUTAMINE