22.10.21
TUNNIPLAAN 2020/2021  
Aerutamine   E T K N R L
Peeter Becker E2 16.45-17.45 JK ujula 16.45-18.00 JK võimla 17.00-18.00 JK ujula 15.00-16.15 JK jõusaal 16.45-18.15 JK võimla  
  ÕT1 15.00-16.45 JK jõusaal 15.00-16.45 JK jõusaal 15.00-16.00 JK jõusaal 16.00-17.00 JK ujula 16.15-16.45 JK jõusaal  16.45-18.00 JK võimla 15.00-16.45 JK jõusaal 11.00-12.30 aerubaas, terviserada
               
Iluvõimlemine/  rühmvõimlemine E T K N R  
Katrin Peterson ÕT1 16.30-18.00 Kesklinna Kooli saal 15.00-16.30 judo 2

16.00-18.00 võimla

16.30-18.00 võimla 15.00-17.00 judo 1  
               
               
Kersti Peterson ÕT1 15.30-17.00 vana saal 15.00-16.30 uus saal kv 15.00-16.30 vana saal   15.00-16.30 uus saal kv  
  AE 17.00-18.00 vana saal   16.30-17.30 vana saal      
  ÕT2A 18.00-19.30 vana saal 16.30-19.00 uus saal kv 17.30-19.30 vana saal 18.00-19.30 uus saal kv 16.30-19.00 uus saal  
  ÕT2B 18.00-19.30 vana saal 17.30-19.00 uus saal kv 18.00-19.30 vana saal    17.30-19.00 uus saal  
               
               
Annika Karin Vahter AE 18.00-19.00 võimla   18.00-19.00 võimla      
  E1   13.30-15.00 vana saal 13.30-15.00 judo 1,2   13.00-14.30 vana saal  
  E2 15.30-17.00 võimla 18.00-19.30 võimla   18.00-19.30 vana saal    
   ÕT1 17.00-18.00 võimla 15.30-17.30 Kesklinna Kooli saal 15.30-17.30 Kesklinna Kooli saal 16.00-18.00 vana saal    
               
    E T K N R  
Urve Tamm LA AE 14.45-15.30 Karlsson LA 16.15-17.00 Männimäe LA   16.15-17.00 Männimäe LA 16.15-17.00 Karlsson LA  
  AE 14.00-16.00 judo 2 13.30-15.00 vana saal 14.30-16.30 judo1 13.30-15.00 maadlussaal    
  ÕT1 16.00-18.00 Kesklinna Kooli saal   16.30-17.00 judo 2   13.45-15.30 judo 1  
               
Judo   E T K N R  

Kaire

Lindepuu

E 16.30-18.00 judo 2   16.30-18.00 judo 1      
Inessa Maksimov E1 15.00-16.30 judo 2   15.55-16.55 JK ujula   15.00-16.30 judo 2  
               
Viljar Kannel E1 15.00-16.30 judo 1 15.00-16.30 judo 1   15.00-16.30 judo 1    
  ÕT1 17.00-19.15 judo 1 17.00-19.15 judo 1 17.00-19.15 sh.üke 17.00-19.15 judo 1    
               
Kergejõustik   E T K N R  
Leho Estorn  ÕT1 15.00-17.30 Viilhall 15.30-17.00 Viilhall 15.00-17.30 Viilhall   15.00-17.30 Viilhall  
               
Ants Kuusik  E2 16.15-17.45 JK võimla+jõusaal 14.30-16.00 Viilhall   14.30-16.00 Viilhall 14.30-16.00 Viilhall  
  ÕT2   16.00-18.00 Viilhall   16.00-18.00 Viilhall 16.00-18.00 Viilhall  
Liina Peel E1   15.00-16.30 Viilhall   15.00-16.30 Viilhall    
  ÕT2 15.00-17.15 Viilhall 16.30-18.00 Viilhall   16.30-18.00 Viilhall 15.00-17.15 Viilhall  
Priit Sihver E1 14.30-15.30 Viilhall   14.30-15.30 Viilhall   14.00-15.00 Viilhall  
  ÕT1 15.30-17.00 Viilhall 15.30-17.00 Viilhall 15.30-17.00 Viilhall 15.30-17.00 Viilhall 15.00-16.30 Viilhall  
  ÕT2 17.00-18.30 Viilhall 17.00-18.30 Viilhall 17.00-18.30 Viilhall 17.00-18.30 Viilhall 16.30-18.00 Viilhall  
               
Korvpall   E T K N R  
Rauno Tamm E1 14.00-15.00 uus saal pv   14.00-15.30 uus saal pv   14.00-15.00 uus saal pv  
  ÕT1 15.00-16.30 uus saal pv 15.00-16.30 uus saal pv 15.30-17.00 uus saal pv 15.00-16.30 uus saal pv 15.00-16.30 uus saal pv  
  ÕT2 16.30-18.30 uus saal pv 16.30-18.00 uus saal pv   16.30-18.30 uus saal pv 16.30-18.00 uus saal pv  
Jaanus Akel üke 16.30-17.30 uus saal pv          
               
Käsipall   E T K N R  
Marko Koks  E1 14.30-15.30 vana saal 15.00-16.30 vana saal     14.30-16.00 vana saal  
  ÕT-1 18.00-19.30 uus saal kv 16.30-18.00 vana saal 17.00-18.30 uus saal pv   16.00-17.30 vana saal  
  ÕT-2 19.30-21.00 uus saal kv  18.00-19.30 vana saal 18.30-20.00 uus saal pv 18.00-20.00 maastik/jõusaal 19.30-21.00 uus saal  
Jaanus Akel üke

16.30-17.30 uus saal pv (korvpall)

18.00-19.00 uus saal kv (käsipall)

         
               
Laskmine   E T K N R  
Kairi Heinsoo E1 15.45-17.15 Sakala malev 15.45-16.30 Sakala malev 15.00-16.30 Sakala malev 15.00-15.45 Sakala malev 15.00-15.45 Sakala malev  
Sakala malev E2 15.00-15.45 Sakala malev 14.00-15.45 Sakala malev 16.30-17.15 Sakala malev 17.15-18.45 Sakala malev 15.45-16.30 Sakala malev  
Karula tee 1 ÕT2 17.15-18.45 Sakala malev 16.30-18.00 Sakala malev 17.15-18.45 Sakala malev 15.45-17.15 Sakala malev 16.30-18.00 Sakala malev  
Peetrimõisa küla              
               
Lauatennis   E T K N R  
Rivo Saaremäe ÕT-2 15.30-17.00 vana saal   15.00-16.30  vana saal 16.00-17.30 Sh jõusaal 15.00-16.30 võimla  
               
Kert Villems E1 15.30-16.30 vana saal   15.00-16.00 vana saal 16.00-17.30 vana saal    
  E2 14.00-15.30 võimla 15.00-16.30 võimla 16.00-17.30 vana saal   15.00-16.00 võimla  
  ÕT1 16.30-18.00 vana saal 16.30-18.30 võimla 17.30-19.30 vana saal 17.30-19.00 vana saal 16.00-18.00 võimla  
               
Suusatamine   E T K N R L
               
Jaan Kallak ÕT1 15.30-17.00 suusabaas-maastik 14.00-17.00 suusabaas-maastik 14.00-16.00 suusabaas-maastik; 16.45-17.45 ujula 15.30-17.00 suusabaas-maastik 15.30-17.00 suusabaas-maastik  
               
               
Eve Tammemäe ÕT1 15.00-16.30 suusabaas-maastik 15.00-16.30 suusabaas-maastik 15.00-16.30 suusabaas-maastik   15.00-16.30 suusabaas-maastik  
  ÕT2 16.45-17.45 ujula* 16.30-18.00 suusabaas-maastik   15.30-18.00 Holstre-Polli 16.30-18.00 suusabaas-maastik 11.00-13.00 H-Polli
    16.30-18.00 suusabaas-maastik(jaan-märts)       15.30-17.00 Kesklinna Kooli võimla  
    * okt-dets, apr-mai          
Sõudmine   E T K N R L
Ruth Vaar ÕT1

14.00-15.30 sõudebaas

17.00-18.30 sõudebaas 15.00-17.00 maastik 17.00-18.00 Sõudebaas    
  ÕT2 18.30-20.00 sõudebaas 14.30-16.00 sõudebaas 17.00-18.00 maastik 18.00-19.00 Sõudebaas 17.00-18.00 sõudebaas 10.00-11.30 Sõudebaas
  E1 17.00-18.30 JK võimla 16.00-17.00 sõudebaas   16.00-17.00 sõudebaas 15.45-16.45 JK ujula  
               
Robert Jürimaa E1 14.00-15.00 Sõudebaas 14.00-15.15 Sõudebaas   15.45-16.45 välitreening 14.45-15.45 JK võimla  
  E2 15.00-16.00 Sõudebaas 15.15-16.30 Sõudebaas 15.00-16.00 Sõudebaas   16.45-17.45 ujula  
  ÕT1 16.00-18.00 Sõudebaas 16.30-18.00 Sõudebaas 16.00-18.00 Sõudebaas 16.45-17.45 JK ujula 14.45-15.45 JK võimla 10.00-12.00 Sõudebaas
               
Vabamaadlus   E T K N R  
Rain Aleksandrov ÕT1 15.00-16.30 maadluskeskus 15.00-16.30 maadluskeskus 15.00-16.30 maadluskeskus 15.00-16.30 Sh. maadlussaal+vana saal 15.00-16.30 maadluskeskus  
  ÕT2 16.30-18.15 maadluskeskus 16.30-18.15 maadluskeskus 16.45-17.45 ujula 16.30-18.15 maadluskeskus 16.30-18.15 maadluskeskus  
Ahto Raska E1   13.30-15.00 Sh. maadlussaal 13.30-15.00 Sh. maadlussaal   13.30-15.00 Sh. maadlussaal  
  ÕT1 15.00-16.30 maadluskeskus 15.00-16.30 maadluskeskus 15.00-16.30 maadluskeskus 15.00-16.30 Sh. maadlussaal+vana saal 15.00-16.30 maadluskeskus  
Vibu   E T K N R L
               
Tõnu Varik E1 16.00-17.30 Kaare kooli võimla 16.00-17.30 Kaare kooli võimla   16.00-17.30 Kaare kooli võimla    
  E2 17.30-19.00 Kaare kooli võimla 17.30-19.00 Kaare kooli võimla 16.00-17.30 Kaare kooli võimla 17.30-19.00 Kaare kooli võimla    
Aune Varik ÕT1 16.00-17.30 Kaare kooli võimla 16.00-17.30 Kaare kooli võimla 16.00-17.30 Spordihoone jõusaal 16.00-17.30 Kaare kooli võimla 16.45-17.45 JK ujula 11.00-12.30 Kaare kooli võimla
  ÕT2 17.30-19.00 Kaare kooli võimla 17.30-19.00 Kaare kooli võimla 19.00-21.00 Viilhall* 17.30-19.00 Kaare kooli võimla 18.00-19.30 Kaare kooli võimla 12.30-14.00 Kaare kooli võimla
        * nov-st      
Jaanus Akel üke       17.35-19.30 Kaare kooli võimla    
               
Võrkpall    E T K N R  
Margit Keerutaja E1 16.30-17.15 uus saal vv 15.00-16.30 uus saal vv 17.00-18.30 uus saal vv      
  E2 15.00-16.30 uus saal vv 16.30-17.15 uus saal vv 15.00-16.30 uus saal vv 15.00-16.30 uus saal vv    
  ÕT1 18.00-19.30 uus saal vv 19.30-21.00 uus saal vv   18.00-19.30 uus saal vv 18.00-19.30 uus saal vv  
Merle Keerutaja ÕT1 16.15-18.00 uus saal vv 16.15-18.00 uus saal vv 15.30-17.00 uus saal vv 16.15-18.00 uus saal vv 15.00-16.45 uus saal vv  
  ÕT2 18.00-20.00 uus saal vv 18.00-20.00 uus saal vv 17.00-18.30 uus saal vv 18.00-20.00 uus saal vv 16.45-18.45 uus saal vv  
Tauno Lipp E1       15.00-16.30 uus saal kv    
  ÕT2 17.00-19.00 Kesklinn K. võimla 17.00-19.00 Kesklinna K. võimla 18.30-20.00 Kesklinna K. võimla 18.00-19.45 Kesklinna K. võimla 17.00-19.00 Kesklinna K. võimla  
  E1/ÕT1     17.00-19.00 Kesklinna K. võimla      
Jarek Tigane E1 15.00-16.30 Sh. uus saal kv   15.00-16.30 Sh. uus saal kv 15.00-16.30 Sh. uus saal kv 17.00-17.45 uus saal kv  
  ÕT1   17.00-19.00 Kesklinna K. võimla 18.30-20.00 Kesklinna K. võimla 18.00-19.45 Kesklinna K. võimla 17.00-19.00 Kesklinna K. võimla  
  ÕT1/E1 16.30-18.00 Sh. uus saal kv     16.30-18.00 Sh. uus saal kv 17.00-18.45 Kesklinna K. võimla  
Vahur Vahtra LA AE 16.15-17.00 Männimäe LA   14.45-15.30 Krõllipesa   14.45-15.30 Krõllipesa  
        16.15-17.00 Männimäe LA      
               
Lühendid:   Sh- spordihoone Judo 1 – judo suur saal JK- Jakobsoni Kool E- ettevalmistusrühmad    
    vv- vasak väljak Judo 2 – judo väike saal KK- Kesklinna Kool ÕT- õppe-treeningrühmad    
    kv- keskmine väljak          pv-parem väljak   PK- Paalalinna Kool ÜKE - üldkehaline ettevalmistus    
   

P-poisid T-tüdrukud

E-ettevalmistusrühm ÕT-õppe-treeningrühm

    LA AE - lasteaia algettevalmistusrühm    
               
    ALGETTEVALMISTUS          
    E T K N R  
Urve Tamm AE 14.00-16.00 Judo 2 13.30-15.00 vana saal   13.30-15.00 maadlussaal    
               
Urve Tamm LA AE   16.15-17.00 Männimäe LA   16.15-17.00 Männimäe LA    
Vahur Vahtra LA AE 16.15-17.00 Männimäe LA   14.45-15.30 Krõllipesa   14.45-15.30 Krõllipesa  
        16.15-17.00 Männimäe LA      
               
  AE Algettevalmistusrühm 5-8.a. lastele spordihoones          
  LA AE Lasteaia algettevalmistusrühm